Diyarbakır Oto Ekspertiz

Günümüz ikinci el araç satışlarında canlılık yaşanmaktadır. Bu süreç içerisinde bazı araçların sonradan arızalarının ortaya çıkması insanları oto ekspertizlerine yönlendirmektedir.

Türkiye’ de Doğu’nun yüksek hacimli otomobil piyasalarından birisine sahip olan ili Diyarbakır’dır. Diyarbakır da araç satış işlemlerinde satıcının ve alıcının korunmasını sağlayacak, profesyonel anlamda oto expertiz hizmetleri sunulmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı benimseyen Diyarbakır oto ekspertiz firmalar her marka ve model aracın gerekli inceleme ve kontrolleri yapmaktadır. Herhangi bir sınırlama da koymamaktadırlar.

Diyarbakır Oto Ekspertiz hizmetleri çerçevesinde kurulan tam donanımlı servis merkezlerinde araçlara ilişkin kontrol ve testler gerçekleştirilmektedir. Özellikle de tüketicilerin çok sık karşılaştıkları teknik donanım yetersizliğinden dolayı, sınırlı araç kontrollerinin oluşturacağı mağduriyetlerin yaşanmasını engelleyen hizmet anlayışı ile kaliteli ve etkin hizmetler sunulmaktadır.

diyarbakır motor ekspertiz
diyarbakır motor ekspertiz servisi
diyarbakır motor kontrolü

Motor Ekspertizi Nedir ?

Motor ekspertizi araçların en önemli  unsurlarının başında yer almaktadır. Araç satın alırken farkedilmeyen küçük bir arıza büyük masraflara yol açabilmektedir. bu sebeple araç alırken  araç motorunun  profesyonel kişiler tarafından detaylıca incelenmesi gerekmektedir.

Enjektör, pompa, motor yatağı, araçta yağ yakma, motor üflemesi sibop  kontrolü çok önemlidir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmayan  kontroller ilerleyen dönemde çok ciddi sorunlar açabilir. Bu sebeple araç alırken sorun yaşamamak için mutlaka Auto Kale Diyarbakır Oto Ekspertiz Servisine uğramanızı tavsiye ederiz.

Web Tasarım & Yazılım Nazarweb Creative Agency