Diyarbakır Oto Ekspertiz

Kurumsal bir hizmet anlayışı ile ele aldığımız Diyarbakır oto ekspertiz hizmeti kapsamında, içinizin rahat olması için tüm çalışmaları dikkatli şekilde gerçekleştiriyoruz. Şeffaf bir politika eşliğinde detaylı ve titiz çalışmalarımız etkin raporlama üzerinden desteklenir.

Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız hizmet politikamız, birinci sınıf cihazlar eşliğinde ve eğitimli uzman kadromuz üzerinden sağlanır. Aynı şekilde dış ekspertiz açısından da herhangi bir de dayı atlamadan, ayrıntılı ve net raporlama üzerinden hizmet sağlıyoruz.

Araç Dış Ekspertiz

Otomobilin mevcut gelen durumunun detaylı olarak ele alındığı çalışmalar dış ekspertiz hizmeti olarak öne çıkar. Bu konuda aracın dış bölümlerinin ne durumda olduğu, belirli aksamların problem yaşayıp yaşamadığı noktasında özel teknolojik cihazlar ve uzman ekip eşliğinde çalışmalar yürütülür.

Gerekli olan tam donanımlı ekipman ve profesyonel personel üzerinden, Diyarbakır oto ekspertiz hizmetini sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Özellikle ikinci el araç almayı arzu eden ve dış ekspertiz konusunda detaylı bilgi öğrenmek isteyen kişiler için bu çalışmalar gerçekleştirilir.

diyarbakır araç dış ekspertizi
Diyarbakır araç dış ekspertiz kontrolü
diyarbakır araç dış ekspertiz servisi

Profesyonel Dış Ekspertiz İncelemesi

Dış ekspertiz noktasında ele alınan aracın pek çok farklı kısmı detaylı olarak incelemeden geçer. İncelenen kısımların fonksiyonel açıdan çalışır olup olmadığı noktasında, süreç sonunda detaylı bir raporlama yapılır.

– Lastik kondisyonu,

– Cam silecekleri,

– Sinyaller,

– Far ampulleri,

– Cam suyu fıskiyeleri,

– Sis farları,

– Yan aynalar,

– Stop lambaları,

– Korna,

– Plaka aydınlatma lambası,

– Jantlar ve stepne,

Bu gibi daha pek çok bölüm detaylı olarak ele alınmak suretiyle Diyarbakır oto ekspertiz olarak, firmamız bünyesinde güvenilir şekilde raporlama gerçekleştirilmektedir.

Web Tasarım & Yazılım Nazarweb Creative Agency