Oto Ekspertiz Ne İş Yapar?

Oto Ekspertiz Ne İş Yapar?

Oto ekspertiz taşıtın geçmişine dair bilgileri kapsayan oto raporudur. Öbür bir ifadeyle taşıtın kazalarını, değişen parçalarını kısacası tüm noktalarını ayrıntılı bir biçimde analize verilen isimdir.

Araba ekspertiz sürecinin sonunda vasıta sahibine ekspertiz raporu verilerek taşıta dair bilgiler sunulur. Böylece satın alınacak taşıtla alakalı tüm bilgilere erişilir ve daha tehlikesiz bir alım-satım hakikatleştirilmiş olur.

Oto Ekspertiz Süreci 

İkinci el vasıta satın almadan evvel, vasıtada çıkabilecek problemleri sunan oto ekspertiz süreci, alanında uzman şahıslar tarafından asıllaştırılır. Temel Ekspertiz  boya kaporta hakimiyeti yapılır. Bu hakimiyet sürecinde taşıtın pak olması büyük ehemmiyet taşır.

Standart Plus Ekspertiz paketlerinde ise  boya kaporta hakimiyeti, fren testi, lift üzerinde vasıta altı hakimiyetleri, mekanik hakimiyetler ve lastik hakimiyetleri asıllaştırılır. Böylece taşıtın bir hayli mekanik aksamı ve dış kısımları ayrıntılı bir biçimde araştırılır.

Premium Paket, diğer kutusundaki hakimiyetlere ek olarak yanal kayma testi, süspansiyon testi, airbag kontrolü, kilometre kontrolü gibi çok detaylı kontrolleri içerir
Paketler ve Detaylarını Görmek için Tıklayın

Web Tasarım & Yazılım Nazarweb Creative Agency