Araç Kilometreniz Orijinal mi

Araç Kilometreniz Orijinal mi

Sıfır araç almayanlar için en büyük sorunlardan birisi araç kilometresinin orijinal mi yoksa değiştirilmiş mi olduğun tespit etmektir. Diyarbakır Oto Ekspertiz hizmetleri olarak aracınızın kilometresinin orijinal olup olmadığını yılların vermiş olduğu deneyim ve son teknoloji cihazlarımızla kısa sürede tespit ediyoruz.

Her marka ve model aracın ekspertiz hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve güveni ilke olarak görüyoruz. Ekspertiz hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye www.diyarbakirotoekspertiz.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

Oto ekspertiz hizmetlerimiz TSE Belgeli olup, standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Alacağınız araçların kilometre kontrolleri de bu standartlar doğrultusunda ve uygun teknoloji kullanılarak tespit edilmektedir.

Araç Kilometresi Kontrolü Nasıl Yapılır?

Araçların kilometrelerinin orijinal olup olmadığını tespit etmek için uygulanan farklı yöntemler bulunmaktadır. Piyasada bulunan araçların birçoğu ve özellikle son yıllarda üretilenler tamamen elektronik sistemlere sahiptir.

Araç kilometresinin orijinal olup olmadığını tespit etmek için ilk uygulanacak ve en güvenli yöntemlerden birisi bilgisayar teknoloji kullanmaktır. Diyarbakır araç ekspertiz hizmetlerimizde son teknoloji bilgisayar ve yazılımlar ile aracınızın kilometresi hakkında kısa sürede doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Hizmetleri

Yeni alacağınız araç için en kaliteli ve güvenilir ekspertiz sunuyoruz. Diyarbakır oto test hizmetlerinde 507 farklı nokta kontrolü yapılmaktadır.

Ekspertiz hizmetlerinde kontrol yapılan noktalardan bazıları şöyledir;

  • Kaporta kontrolü
  • Değişen kontrolü
  • Araç altı kontrolü
  • Fren testi
  • Motor gücü
  • Dosya sorgulama

Oto ekspertiz hizmetlerinde araç kilometre kontrolleri de detaylı olarak yapılmaktadır. TSE belgeli hizmetlerimiz ile alacağınız araç hakkında en doğru bilgilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Auto Kale Diyarbakır Oto Ekspertiz

Diyarbakır oto ekspertiz hizmetlerinde kalite ve güvenin adresi olmayı hedefliyoruz. Diyarbakır oto ekspertiz hizmetlerinde bulunan ekibimiz her ay düzenlenen eğitimlerle sürekli gelişimleri sağlanmaktadır.

İkinci el araba almak isteyenlerin karşısına çıkabilecek risklerin ortadan kaldırılması amacıyla profesyonel ekibimiz en ince detaylara kadar ekspertiz yapmaktadır. Ekspertiz hizmetlerinde 507 farklı noktayı inceleyerek bu alanda en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmak temel ilkemizdir. Hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanmak için lütfen randevu sistemimizi kullanınız.

Web Tasarım & Yazılım Nazarweb Creative Agency